Hasáky skladom
Alarm Werkzeuge 56011002
Alarm Werkzeuge 56011004
Alarm Werkzeuge 56011000
Alarm Werkzeuge 56011036
Alarm Werkzeuge 56011038
Alarm Werkzeuge 56011032
Alarm Werkzeuge 56011034
Alarm Werkzeuge 56011030
Alarm Werkzeuge 56011110
Stalco S-15001
Stalco S-15045
Stalco S-15041
KS Tools 9630022
KesTek 40128KTKesTek 40128KT
Súprava rohových rúrkových klieští s esovitým tvarom čeľustí pre maximálny priemer rúrky 2", zahnuté pod uhlom 45° by nemala chýbať v žiadnej dielni. Rohové rúrkové kliešte sú...
TOTAL 17146TOTAL 17146
- Total
Hasák, dĺžka 350 mm/50 mm, industrial, CrMo. Veľkosť hasáka je 350 mm. Maximálny upínací priemer 50 mm. Hliníková rukoväť na jednoduché použitie. materiál CrMo. technické...
Gedore 3301167
Gedore 3301157
IRONSIDE 170131
IRONSIDE 170132
IRONSIDE 170130
VBW 87127025
VBW 87127020
VBW 87127015
VBW 87127010